نکات مهم هنگام خرید فرش سجاده ای

نکاتی طلایی جهت خرید یک سجاده فرش مناسب با قیمت مناسب:

 

برای اهالی مسجد، خیرین و هیئت امناء که با هجوم این همه طرح ، و تفاوت های بسیار زیاد در قیمت، انتخاب سجاده فرشی که کیفیت مناسب داشته باشد معضلات خاص خود را دارد.

 

در این قسمت ما سعی داریم نکاتی را ناب که حاصل تجربیات ماست در اختیار شما دوستان قرار دهیم تا انتخابی راحت و رضایت بخش را در خرید سجاده فرش تجربه کنید.

 

هدف ما از این مطلب یادآوری چند نکته است:

 

۱-فرش سجاده ای تولید شده با تراکم ۲۵۵۰ و ۲۲۵۰ و ۲۷۰۰ معمولا از خاب کمتری نسبت به بقیه تراکم ها برخوردار است و چون سجاده فرش برای نمازگزاران است  بخاطر خاب کم باعث اذیت و فشار به زانو های نماز گزار می شود. پیشنهاد ما برای خرید سجاده فرش, تراکم ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ است.

 

 توجه: لازم به ذکر است که اکثر مساجد بیشتر تمایل به خرید سجاده فرش ۵۰۰ شانه تراکم ۱۲۰۰ را دارند تا ۷۰۰شانه تراکم ۲۵۵۰

 

۲-به طور معمول بهترین و بالاترین کیفیت بافت برای یک سجاده فرش ۷۰۰شانه تراکم ۲۵۵۰ است و بعد از آن ۵۰۰ شانه در تراکم های ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ می باشد.

 

۳-بسیاری از مجموعه های بافندگی سجاده فرش ادعای تولید سجاده فرش ۱۰۰۰شانه دارند این کار غیر ممکن نیست ولی هیچ تولیید کننده ای ریسک تولید سجاده فرش ۱۰۰۰شانه را نمی پذیرد مگر در متراژ های بسیــــار بالا.

 

۴ – بافت ۱۰۰۰شانه با تراکم ۳۰۰۰ به طور ویژه  مخصوص فرش ماشینی است و معمولا سجاده فرش با این مشخصاتی که ذکر گردید تولید نمی شود چون هزینه تمام شده بسیار زیاد است و اغلب مساجد از خرید آن صرف نظر می کنند .

 

شاید با خود بگویید چرا؟؟ مگر شما نگفتید بهترین کیفیت برای بافتِ یک سجاده ۷۰۰شانه است.

 

پاسخ: سجاده فرش های تولید شده در شرکت فرش ما با به روز ترین و جدید ترین دستگاه های روز دنیا، برای ارگان ها و مساجد و حسینیه ها ، سجاده فرشِ ۵۰۰شانه ای تولید می کنند که رقیب سرسخت سجاده فرش ۷۰۰شانه است. و این نویـــدی است خوش از مجموعه ما، چرا که شما می توانید با پرداخت هزینه ای کمتر سجاده فرشی را خریداری کنید که از لحاظ کیفیت و بافت با سجاده فرش ۷۰۰شانه تراکم ۲۵۵۰ برابری می کند.

 

ما شعار نمی دهیم!! می توانید امتحان کنید...

 

مجموعه می تواند برای رفاه حال شما دوستان که قصد خرید سجاده فرش دارید نمونه سجاده های خود را به صورت رایگان درب محل شما ارسال نماید تا از نزدیک کار را مشاهده کنید.

 

همچنین شما می توانید کاتالوگ نمونه کار های ما را دریافت کرده و یا اگر اینکه قصد دارید مکان هایی که را که به دست مجموعه ما مفروش شده را از نزدیک ببنید  می توانید محل  سکونت خود را به ما اعلام کنید تا ما نزدیک ترین مکان ها را به محل شما، که توسط ما مزین به سجاده فرش شده اند معرفی کنیم.

اطلاعات تماس

تلفن : 03154750320

        03154750321

تلفن همراه : حسن مهدوی فر(مدیریت) 09131631223

                 ریحانه بذرافشان (فروش)09103851223

فکس : 03154750321

ایمیل : taksetare.carpet@gmail.com

عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین مقالات، کوپن تخفیف و فروش های ویژه در خبرنامه ما عضو شوید آدرس ایمیل خود را وارد کنید.