فرش طرح افشان و تطابقش با دکوراسیون

فرش طرح افشان و تطابقش با دکوراسیون
یکی از بارزترین مشخصه های موجود در دکوراسیون داخلی منازل ایرانی ، فرش است . حتی امروزه با استفاده از مبل نیز ، این کالا از لیست اقلام مورد نیاز منزل خط نخورده و از آن به عنوان زینتی برای پوشاندن کف منزل استفاده می شود . از جمله موارد موثر در گسترش صنعت فرش ماشینی در کشورمان را می توان علاقه وافر ایرانیان به فرش و استفاده از آن نیز دانست . به بیانی متفاوت خانه ایرانی ، بدون فرش تعریف شدنی نیست . یکی از زیباترین طرح هایی که برای تولید فرش ماشینی به کار گرفته اند ، طرح افشان است که طرفداران زیادی را به سمت خود متمایل کرده است .

معرفی فرش طرح افشان
یکی از زیباترین طرح های به کار رفته در فرش ماشینی ایران ، طرح افشان است که خود به چندین طرح زیبا و متفاوت تقسیم می شود . در طرح افشان ترنج را حذف نموده و تنها حاشیه های موجود در نقشه را حفظ نموده اند و در بوم این فرش شما انواع گل ، برگ و ساقه را می بیند که به طرز شگفت انگیز و ماهرانه ای پیچ و تاب خورده اند .این فرش دارای چهار رنگ زمینه کرم ، سرمه ای ، گردویی و آبی است که در مورد هر رنگ توصیفاتی را بازگو میکنیم.
شما می توانید برای خرید طرح افشان مورد نظر خود به فروشگاه اینترنتی تک ستاره کویر مراجعه کرده و پس از بررسی طرح های موجود در سایت و مقایسه آنها طرح مورد نظر خود را خریداری کنید .
طرح افشان کرم
فرش افشان کرم از رنگی بسیار زیبا و چشم نواز برخوردار است و این رنگ اصلا چشم را آزار نمی دهد . رنگ کرم به طور کلی موجب آرامش و تمدد اعصاب می گردد و بسیار شیک و خاص می شود . از مزایای این رنگ می توان به عنوان رنگ تکمیلی در دکور قسمت های مختلف خانه استفاده کرد .
طراحان دکوراسیون داخلی پیشنهاد می کنند برای پوشاندن کف خانه هایی که متراژ پایینی دارند فرش هایی را انتخاب کنید که دارای طیف رنگی روشن باشد و تنها دلیل آن ، هر چه کفپوش را روشن تر در نظر بگیریم فضای حاکم در خانه را بزرگتر و بازتر جلوه خوهد داد . در صورتی که اتاق نشیمنتان کوچک است و می خواهید آن را بازتر نشان دهید ، از فرش ماشینی رنگ کرم ، استفاده نمایید .


طرح افشان سرمه ای
اگر به دنبال ایجاد فضایی آرام هستید ، فرش افشان سرمه ای انتخاب مناسبی است . رنگ سرمه ای جلوه گر آرامش کامل می باشد . استفاده از رنگ هایی قوی مانند سرمه ای برای کفپوش ، به مدرن شدن دکوراسیون و فضا کمک می کند . بیان این نکته لازم است که رنگ هایی مثل سرمه ای که تیره است ارتفاع را کمتر و دیوار ها به یکدیگر نزدیک تر نشان داده می شود . در اتاق های بزرگ بهتر است با انتخاب یک کفپوش تیره رنگ مانند فرش با رنگ زمینه سرمه ای فضایی مدرن و خاص را ایجاد کنند .


فرش افشان با رنگ زمینه آبی
در طرح افشان آبی ، از طیف رنگی زیبا و آرامش بخش استفاده شده است در مورد این رنگ می توان اینگونه بیان کرد که ، آبی رنگی معنوی است و از خاصیت روانی مثبتی برخوردار است . اصولا دکوراتورها ، برای طراحی دکوراسیون اتاق هایی که کوچک و یا باریک هستند از رنگ آبی استفاده می کنند تا فضا را بزرگتر و بازتر جلوه دهند . رنگ آبی قدرت ترکیب بالایی با سفید داشته و فضایی مدرن و خاص را ایجاد می کند . شما حتی می توانید آبی را با رنگهای زرد ، صورتی کمرنگ ، سبز نعنایی و یا حتی آبی کمتر ترکیب نمایید .

 

فرش افشان با رنگ زمینه گردویی

یکی از رنگهای گرم که در افزایش آرامش فضا نقش دارد ، رنگ گردویی است . استفاده از فرش افشان گردویی در بخش های مختلف خانه آرامش خاصی را از خود ساطع می کند . شما می توانید در دکوراسیون خود زمانی که از فرش با زمینه گردویی استفاده می کند برای تکمیل دکور و انتخاب سایر وسایل از رنگهای آبی مایل به خاکستری ، خاکستری روشن ، بژ ، کرم مایل به زرد ، قهوه ای نسکافه ای ، قهوه ای شکلاتی ، سفید ، سبز چمنی و غیره استفاده نمایید .
لازم به ذکر است تمامی محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی تک ستاره کویر از ضمانت نامه کتبی معتبر و بیمه برخوردار بوده و به دلیل خرید مستقیم از کارخانه آن را با قیمتی مناسب عرضه می دارند .
شما با خرید از شرکت تک ستاره کویر می توانید خریدی به یاد ماندنی را تجربه کنید .

اطلاعات تماس

تلفن : 03154750320

        03154750321

تلفن همراه : حسن مهدوی فر(مدیریت) 09131631223

                                    مدیر فروش: 09103851223

فکس : 03154750321

ایمیل : taksetare.carpet@gmail.com

عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین مقالات، کوپن تخفیف و فروش های ویژه در خبرنامه ما عضو شوید آدرس ایمیل خود را وارد کنید.