انتخاب فرش ماشینی فانتزی مناسب

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

انتخاب فرش ماشینی فانتزی مناسب

 

اگر شما نیز جزو افرادی هستید که به دکوراسیون خانه خود اهمیت می دهید و قصد خرید فرش فانتزی مدرن را دارید ، انتخاب کردن یک فرش فانتزی مناسب برای منزلتان ، باعث زیبایی فوق العاده ای برای محیط منزلتان خواهد بود. برای تولید فرش های فانتزی و فرش مدرن در اکثر مواقع به جز تعداد معدودی که رنگ خنثی در آن استفاده شده است ، از رنگ شاد و همچنین رنگ های براق استفاده می شود و به خاطر همین ویژگی فرش های فانتزی مدرن دارای نمایشی جذابتر در دکوراسیون خانه می باشد. رنگی که در فرش های ماشینی فانتزی بیشتر مورد استفاده قرار میگرد رنگ های سرخابی ، زرد و همچنین قرمز می باشد. طرح فرش های فانتزی به صورت ساده بوده و طرح هایی که در آن استفاده شده ، اشکال مستطیل ، مربع و الگوی چینشی که از ترکیب شدن دو اشکال گفته شده به دست می آید می باشد.

 

در بیشتر خانه های مدرن ایرانی فرش های فانتزی زیبا دیده می شود که استفاده از فرش فانتزی برای دکوراسیون خانه ها باعث ایجاد شادی و مدرن بودن در محیط منزل می شود. به این نکته نیز باید اشاره داشت که در صورتی که می خواهید فرش فانتزی مناسب دکوراسیون را برای منزلتان انتخاب نمایید باید آن فرش را با توجه به محیطی که قرار است قرار بدهید و با توجه به دکوراسیونی که آن محیط دارد انتخاب بشود ، که در ادامه این مقاله نحوه انتخاب صحیح فرش فانتزی را توضیح داده ایم ک شما می توانید بعد از خواندن این مقاله بهترین فرش ماشینی مناسب برای منزلتان را پیدا کنید و خرید فرش ماشینی فانتزی مناسب محیط مورد نظرتان را انجام دهید.

 

انتخاب فرش فانتزی برای اتاق پذیرایی :

فرش ماشینی فانتزی برای اتاق پذیرایی خانه ، که قرار است مورد استفاده قرار بدهیم، باید در آن قابلیت پا خور بودن فرش ، استفاده فرش در دراز مدت و مقاوم در برابر عواملی همچون گرد و غبار قرار داده شده باشد ( با توجه به این نکته فرش فانتزی برای اتاق ناهار خوری را نیز می توان انتخاب کرد ). در توضیحات تکمیلی انتخاب فرش برای دکوراسیون داخلی اتاق پذیرایی نیز باید بیان داشت ، اگر میخواهید فرش فانتزی مناسب با توجه به دکوراسیون پذیرایی خانه انتخاب نمایید ، بهتر است که فرش فانتزی مورد نظرتان دارای طرح هایی که غیر معمول می باشد نبوده و همچنین در رنگبندی فرش از رنگ های جیغ استفاده نشده باشد و این موضوع به خاطر این است که محیط پذیرایی منزل از مهمترین مکان های خانه می باشد و انتخاب مناسب ، برای این مکان در خانه یک فرش فانتزی شیک مدرن خواهد بود.

 

فرش فانتزی مناسب اتاق خواب :

برای انتخاب فرش فانتزی اتاق خواب شما می توانید فرشی را انتخاب کنید که دارای لطافت و رنگبندی روشنی باشد ، زیراکه در اتاق خواب رفت و آمد کمی وجود داشته و نیازی به فرش مقاوم نخواهیم داشت و قصد ما نشان دادن اتاقی با زیبایی و ملایمت با فرش های لطیف و رنگ فانتزی خواهد بود. البته این موضوع را نیز باید بیان داشت ، اگر شما دارای کودک کوچک و یا نوزاد هستید بهتر است که از رنگهایی استفاده نمایید که دارای شلوغی و تیره گی در فرش فانتزی باشد ، زیراکه با انتخاب این رنگبندی در فرش خواهید توانست از پیدا بودن کثیفی ها جلوگیری کنید.

 

فرش فانتزی برای محیط کوچک :

در صورتی که محیط خانه شما کوچک می باشد و میخواهید با خرید فرش فانتزی محیط خانه تان را بزرگتر نمایش بدهید بهتر است که از رنگ روشن استفاده نمایید ( فرش های روشن شامل رنگ های سفید و یا کرم می باشد ). در ادامه باید بیان داشت این روش برای خانه های بزرگ نیز به صورت بلعکس جوابگو است و در صورتی که خانه شما بزرگ بوده و وسایل خانه در آن کمتر پیدا می باشد بهتر است که از فرش فانتزی با رنگهای تیره استفاده نمایید ( رنگهای تیر در فرش شامل مشکی ، آبی نفتی ، قهوه ای و شکلاتی می باشند ).

اطلاعات تماس

تلفن : 03154750320

        03154750321

تلفن همراه : حسن مهدوی فر(مدیریت) 09131631223

                                    مدیر فروش: 09103851223

فکس : 03154750321

ایمیل : taksetare.carpet@gmail.com

عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین مقالات، کوپن تخفیف و فروش های ویژه در خبرنامه ما عضو شوید آدرس ایمیل خود را وارد کنید.